Laukiame Jūsų skambučio

8616 30888 / 85 272 9559

Parašykite mums

velvetolt@gmail.com

Darbo valandos

I-V 09:00- 21:00 VI- 08:00- 17:00

Kūno puoselėjimo/tobulinimo procedūros:

Anticeliulitinis kojų, sėdmenų masažas (40 min.)30 Eur
Anticeliulitinis kojų, sėdmenų, pilvo masažas (60 min.)45 Eur
Anticeliulitinis, liekninantis pilvo masažas (30min.)25 Eur
Liekninamasis medaus masažas (60 min.)40 Eur
Viso kūno pylingas (45 min.)30 Eur
Detoksikuojanti kūno procedūras + atplalaiduojantis viso kūno masažas (120 min.)60 Eur
Vakuuminis viso kūno masažas “Starvac SP2 Origininal” aparatu1min/ 0,6 Eur

Paprastai vakuuminis masažas atliekamas kūno apimtims mažinti bei celiulito profilaktikai ar gydymui. Tačiau ne mažiau svarbi šio masažo funkcija – kraujotakos ir limfotakos suaktyvinimas. Tai aktualu žmonėms, kurie nemėgsta sportuoti, jaučiasi išsekę, jaučia žemą raumenų tonusą. Šio masažo metu stipriai suintensyvinama kraujotaka, todėl kraujas perneša gerokai daugiau deguonies, taigi žmonės jaučiasi gerokai energingesni, pakilios nuotaikos, mažėja vangumas, didėja darbingumas.

• Naikina celiulitą;
• Mažina kūno apimtis; 
• Lėtina odos senėjimo procesus;
• Odos mitybai, gerina kraujotaką, limfos apytaką ir medžiagų apykaitą;
• Gydo randus;
• Aktyvina imuninę sistemą.

Ši procedūra puikiai pakelia nuotaiką, tonizuoja. Tai gali būti puiki darbo dienos pradžia. Jei diena buvo pilna rūpesčių, įtampos ir blogų emocijų, ši procedūra padės atsipalaiduoti, nusiraminti, „išsikrauti“. 

Vakuumino probleminių vietų masažo (kojos, sėdmenys, pilvas arba nugara pasirinktinai) rekomenduojama trukmė – 30-40 min.
Vakuuminio viso kūno masažo rekomenduojama trukmė – 60 min. ir daugiau.

Celiulito gydymui rekomenduojama atlikti intensyvų mėnesio procedūrų kursą – 2-3 kartus per savaitę. Vėliau, palaikomąjį kursą – 2-4 procedūras per mėnesį. 

Vakuuminio aparato gamintojai, gydytojai, masažuotojai vienbalsiai tvirtina, kad geriausi lieknėjimo rezultatai pasiekiami, kuomet vakuuminis masažas derinamas su fiziniu krūviu. Po masažo labai svarbu nors pusę valandos pasivaikščioti, o dar geriau pasportuoti.

Mažiausia galima procedūros trukmė – 30 min.

Pasirinktas kūno masažas su įmasažuojama aromaterapine kauke (60/90 min.)47/57 Eur

Viso kūno masažas su įstabiausiais kvapais, nugalinčiais protą ir išlaisvinančiais jausmus! Tai dviejų procedūrų sinergija, stipriai papildanti viena kitą.

Viso kūno masažas atliekamas pagal individualų kliento poreikį. Masažas gali būti: atpalaiduojantis, tonizuojantis, antistresinis, gydomasis…. 
Masažo metu įmasažuojama aromaterapinė kūno kaukė, veikianti giliausius jausmus, maitinanti ir drėkinanti kūną bei atpalaiduojanti protą. 

Procedūra skirta pavargusiems, išsekusiems, įsitempusiems, kankinamiems nemigos klientams.

Termoaktyvus CELLO gelio įvyniojimas25 Eur

Procedūros tikslas:

• Mažinti celiulito požymius;
• Mažinti nuolatinį riebalų kaupimąsi;
• Stangrinti ir tonizuoti suglebusią odą, jungiamojo audinio struktūrą;
• Mažinti strijų požymius po dietų ar gimdymų;
• Stiprinti silpną jungiamąjį audinį;
• Mažinti išsiplėtusių venų ir kuperiozės požymius.

Unikali CELLO gelio molekulinė struktūra – hemolimfodrenažo optimizavimo bei adipocitų alfa bei beta receptorių darbo normalizavimo pagrindas. Preparate esančios biologiškai veiklios medžiagos normalizuoja keitimąsi medžiagomis ir viso organizmo endogeninę pusiausvyrą. Cello gelis – rezultatyvi anticeliulitinė kosmetika, kuri remiasi aromaterapijos ir natūropatijos principais. Tai priemonė ne tik celiulitui ir svoriui mažinti, bet ir patologijoms mažinti, taip pat į šį preparatą įeina anoreksogeninės medžiagos, mažinančios potraukį maistui. Pagrindiniai ingredientai: cinamonas, kiparisas, gvazdikėlių pumpurai, eukaliptas, pipirmėtė, kadagio uogos, apelsinas, citrina, rozmarinas, pelargonija ir nikotino veiklioji medžiaga.
Ypač efektyvi procedūra derinant su liekninančiais masažais.